Únor

K rozsáhlému požáru na nepřístupném místě se cisterny nedostaly

Přidáno: 5. 2. 2021 15:51:45 Počet shlédnutí: 466

K rozsáhlému požáru na nepřístupném místě se cisterny nedostaly DOJETŘICE: Ve čtvrtek 4. února ve 21:27 hodin byl na tísňovou linku středočeských hasičů ohlášen požár chaty na levém břehu řeky Sázavy v obci Dojetřice, která je místní částí Sázavy v okrese Benešov. První oznamovatel viděl požár na větší vzdálenost přes řeku a popisoval rozvinutý požár doprovázený výbuchy.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář

Kontrolný kód

* (Povinné)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.