Únor

K rozsáhlému požáru na nepřístupném místě se cisterny nedostaly

Přidáno: 5. 2. 2021 15:51:45 Počet shlédnutí: 540

K rozsáhlému požáru na nepřístupném místě se cisterny nedostaly DOJETŘICE: Ve čtvrtek 4. února ve 21:27 hodin byl na tísňovou linku středočeských hasičů ohlášen požár chaty na levém břehu řeky Sázavy v obci Dojetřice, která je místní částí Sázavy v okrese Benešov. První oznamovatel viděl požár na větší vzdálenost přes řeku a popisoval rozvinutý požár doprovázený výbuchy.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář