Děvčata soutěžila ve Všechlapech

Přidáno: 24. 5. 2014 19:30:00 Počet shlédnutí: 1476

24 Květen 2014

V sobotu 24. května 2014 se ve Všechlapech uskutečnila soutěž v hasičském sportu, na kterou se vydala i výprava z divišovského sboru. Počasí akci přálo, tak se mohlo bez omezení soutěžit.

Děvčata soutěžila ve Všechlapech

Strávit víkendový den sportem se rozhodlo osm družstev mužů a pět týmů žen. V dámském startovním poli se představilo i družstvo z Divišova. Přestože dívky bojovaly s plným nasazením, obsadily nepopulární čtvrté místo, jelikož se jim nevydařil požární útok.

Chlapci z Divišova nedali dohromady družstvo, proto se pánská kategorie musela obejít bez jejich závodní účasti. Přesto na akci nezůstala děvčata osamocena, na regulérnost sportovního zápolení dohlíželo hned pět rozhodčích z řad divišovského hasičského sboru.

FOTOGALERII Z AKCI NALEZNETE ZDE.

Najdete nás také Facebooku

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.