Děvčata soutěžila ve Všechlapech

Přidáno: 24. 5. 2014 19:30:00 Počet shlédnutí: 804

24 Květen 2014

V sobotu 24. května 2014 se ve Všechlapech uskutečnila soutěž v hasičském sportu, na kterou se vydala i výprava z divišovského sboru. Počasí akci přálo, tak se mohlo bez omezení soutěžit.

Děvčata soutěžila ve Všechlapech

Strávit víkendový den sportem se rozhodlo osm družstev mužů a pět týmů žen. V dámském startovním poli se představilo i družstvo z Divišova. Přestože dívky bojovaly s plným nasazením, obsadily nepopulární čtvrté místo, jelikož se jim nevydařil požární útok.

Chlapci z Divišova nedali dohromady družstvo, proto se pánská kategorie musela obejít bez jejich závodní účasti. Přesto na akci nezůstala děvčata osamocena, na regulérnost sportovního zápolení dohlíželo hned pět rozhodčích z řad divišovského hasičského sboru.

FOTOGALERII Z AKCI NALEZNETE ZDE.

Najdete nás také Facebooku

Diskuse