Divišovský dětský karneval 2.3.14

Přidáno: 3. 3. 2014 21:32:52 Počet shlédnutí: 1440

03 Březen 2014

V neděli 2. března 2014 proběhl v Divišově tradiční dětský karneval. Povedená akce určená pro malé obyvatele městysu a okolí přinesla účastníkům úsměvy na tvář, což je při této příležitosti hlavním cílem akce.

Divišovský dětský karneval 2.3.14

Letošní karneval moderoval šašek a jeho dvě krásné asistentky sášenky. Přestože bylo letos na karnevalu dětí o něco méně, než v minulém roce, nikdo z přítomných si nestěžoval. Navíc se bez davů lépe pracovalo a soutěžilo.

Závěrem nezbývá než představit hlavní představitele. Šaškem moderátorem byla starostka SDH Divišov Dana Vilímková, v rolích sášenek se představily Lucie Pěkná a Jarmila Hloušková.

Pár fotografií z této akce si můžete prohlédnout zde.

Pokud máte své fotografie, o které se chcete podělit, pošlete nám je na adresu info (zavinac) hasicidivisov.cz. Těšíme se na karnevalové setkání v příštím roce.

Diskuse

(0 komentářů)