Zpět

Divišovský hasičský bál 2016

Přidáno: 22. 1. 2016 14:52:30 Počet shlédnutí: 1546

22 Leden 2016

DIVIŠOV: V pátek 22. ledna 2016 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Divišově tradiční hasičský bál, který se, jako každoročně, konal v divišovské sokolovně. Na ples zavítalo více než 170 platících návštěvníků, divišovští hasiči jim tímto děkují za účast na akci.

Divišovský hasičský bál 2016

Oficiální program akce začal v pátek v 19 hodin večer, finální přípravy však zabraly členům sboru několik předchozích dnů a večerů. Nakonec se vše podařilo nachystat a slavnostní večer mohl začít. Poslechu a rychle také k tanci hrála návštěvníkům skupina Pokrok, která se na pódiu předvedla opět po roce.

Moderátorské a průvodcovské úlohy se také letos zhostila starostka divišovských hasičů Dana Vilímková, která s mikrofonem v ruce provedla přítomné programem večera. O dobrou zábavu a tanec šlo i letos především, a tak nemohlo chybět osvědčené předtančení dětí z dětského domova v Sázavě.

Kromě tanečních variací na tanečním parketu došlo i v letošním roce na tombolu. Výherci si postupně vyzvedli více než 870 cen a organizátoři věří, že každému udělaly ceny radost. A nebyl by to hasičský ples v Divišově, aby na návštěvníky nečekalo v půlnoci malé překvapení. Hrálo se a bavilo se a kdo nebyl, prohloupil. Více o fajn atmosféře večera jistě napoví bohatá fotogalerie, kterou naleznete také na našich facebookových stránkách.

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Dva problémy na silnicích v jeden den

Požár nad Českým Šternberkem se rychle šířil

Plameny si vzaly střechu rodinného domu