Divišovský hasičský bál 2016

Přidáno: 22. 1. 2016 14:52:30 Počet shlédnutí: 1608

22 Leden 2016

DIVIŠOV: V pátek 22. ledna 2016 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Divišově tradiční hasičský bál, který se, jako každoročně, konal v divišovské sokolovně. Na ples zavítalo více než 170 platících návštěvníků, divišovští hasiči jim tímto děkují za účast na akci.

Divišovský hasičský bál 2016

Oficiální program akce začal v pátek v 19 hodin večer, finální přípravy však zabraly členům sboru několik předchozích dnů a večerů. Nakonec se vše podařilo nachystat a slavnostní večer mohl začít. Poslechu a rychle také k tanci hrála návštěvníkům skupina Pokrok, která se na pódiu předvedla opět po roce.

Moderátorské a průvodcovské úlohy se také letos zhostila starostka divišovských hasičů Dana Vilímková, která s mikrofonem v ruce provedla přítomné programem večera. O dobrou zábavu a tanec šlo i letos především, a tak nemohlo chybět osvědčené předtančení dětí z dětského domova v Sázavě.

Kromě tanečních variací na tanečním parketu došlo i v letošním roce na tombolu. Výherci si postupně vyzvedli více než 870 cen a organizátoři věří, že každému udělaly ceny radost. A nebyl by to hasičský ples v Divišově, aby na návštěvníky nečekalo v půlnoci malé překvapení. Hrálo se a bavilo se a kdo nebyl, prohloupil. Více o fajn atmosféře večera jistě napoví bohatá fotogalerie, kterou naleznete také na našich facebookových stránkách.

Diskuse

(0 komentářů)

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku