Divišovský hasičský bál v roce 2015

V sobotu 7. února 2015 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Divišově tradiční hasičský bál, kterému zůstalo i osvědčené umístění v divišovské Sokolovně. Začátek programu byl stanoven na osmou hodinu večer, kdy se také zaplnil připravený sál i stoly.

Divišovský hasičský bál v roce 2015

Starostka sboru Dana Vilímková přivítala hosty novinkou, kterou byla nová kapela Pokrok, která hrála během večera různé druhy tanců i žánrů a uspokojila všechny přítomné. Vidět to bylo zejména na parketu, který byl, většinu večera, zcela zaplněný.

Na úvod programu si děti z Dětského domova v Sázavě připravily předtančení v podobě ukázky moderního tance a za svůj synchronizovaný tanec sklidili také zasloužený potlesk. Leckterý z diváků ocenil zejména velkou pružnost těl a pohybový rozsah mladých tanečníků.

Účastníci plesu si také s nadšením pořizovali lístky do tomboly, kde čekalo na sedm stovek darů od sponzorů, kterým tímto ještě jednou dodatečně děkujeme za podporu akce. Nahlédnutí mezi dárky umožňuje fotogalerie z akce, kde také naleznete záběry z tance a dalšího programu.

Při také již tradičním půlnočním překvapení, které divišovský hasičský bál provází každý rok, se vylosovali ze vstupenek soutěžící, jež následně soutěžili v rychlosti posedu. Všichni vyřazení obdrželi cenu za účast, o největší cenu pak ve finále bojovali dva pánové. A bylo na co koukat, zábava vesele plynula i po půlnoci.

V rámci večera byla vyhlášena nejhezčí večerní róba přítomných dam i taneční pár, který dostal prostor pro sólový tanec. Muzikanti v druhé části večera rozvolnili taneční rytmy do diskotékového rytmu až do ukončení akce.

Fotografie z akce naleznete zde.

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku