Hasiči po dvou letech čistili Divišov od šrotu

V sobotu 25. dubna 2015 proběhl v Divišově sběr šrotu, který v Městysu místní hasičský sbor pořádá pravidelně. V uplynulých měsících však přišla dvouletá přestávka, po které se hasiči k osvědčené a užitečné akci vrátili.

Hasiči po dvou letech čistili Divišov od šrotu

V obecním Zpravodaji byli místní předem informováni, že na daný termín mají připravit před své zahrady nepotřebný kovový odpad, který hasiči odvezou. Tak se i stalo, hasiči zajistili nákladní automobil a akce mohla začít.

Během celého dopoledne skupina hasičů obcházela celý Divišov a s pomocí svozového nákladního vozu postupně nashromáždila tři plné korby šrotu, který skončil ve sběrném dvoře. Akce trvala od devíti hodin ráno a skončila hodinu po poledni.

Divišovští hasiči děkují všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu akce.

Fotografie z akce naleznete zde.

Co dělat v krizových situacích

HZS Středočeského kraje

ZZS Středočeského kraje