Hasiči spěchali k požáru v Měchnově

MĚCHNOV: V sobotu 3. června 2017 byla divišovská hasičská jednotka požádána krajským operačním střediskem hasičského záchranného sboru požádána o pomoc při likvidaci ohlášeného požáru v obci Měchnov u Divišova. Na místo vyjelo družstvo se zásahovým vozem Liaz.

Hasiči spěchali k požáru v Měchnově

Tísňovou SMS obdrželi hasiči v Divišově do svých mobilních telefonů v čase 21:39. Volající oznámil na tísňovou linku požár keřů u lesa malé velikosti. Měchnov leží v těsné blízkosti Divišova, proto byla divišovská jednotka na místě jako první.

Hasiči nalezli malý požár o rozměrech dva až tři metry, který rychle jedním vodním proudem zlikvidovali ještě před příjezdem posilové jednotky profesionálních hasičů z Vlašimi. Jednalo se o malý lokální požár, jednotky se tak rychle vrátily zpět na své základny do Divišova a Vlašimi.

Diskuse
Nový komentář