Hasičský bál 1.2.14

Přidáno: 2. 2. 2014 22:33:03 Počet shlédnutí: 1452

02 Únor 2014

První únorový den roku 2014 byla sobota. V kalendáři SDH Divišov byl tento den označen názvem Hasičský bál 2014. A jak bylo psáno, se také ve večerních hodinách stalo.

Na letošní bál dorazilo 187 platících slavících a tančících návštěvníků, které tanečním programem provedly tóny hudební skupiny Unisono, tradiční partner divišovské taneční akce. V rámci programu předvedly děti z dětského domova Sázava své předtančení.

I letos bylo na programu půlnoční překvapení v podobě losování vstupenek účastníků. Z nich se vylosovalo deset žen a stejný počet mužů. Páry pak tancovaly s pomeranči mezi čely. Členové vylosovaných dvojic si pak odnesli za odměnu kosmetické a potravinářské balíčky.

O kladné hodnocení akce nebylo nouze, o čemž svědčila i skutečnost, že se vesele tančilo a zpívalo až do brzkých ranních hodin. Tak zase za rok nashledanou.

Diskuse

(0 komentářů)