Horský pobyt v Kořenově 8.2.14

Přidáno: 16. 2. 2014 23:15:44 Počet shlédnutí: 1390

16 Únor 2014

Také v letošním roce si hasiči v Divišově naplánovali na únor týdenní pobyt na horách. Hromady sněhu, sluníčko, pohoda na čerstvém vzduchu. A takové to na horách letos i bylo, akorát sníh zůstal ležet na svazích v Alpách.

To nám ale nemohlo pokazit letošní horskou výpravu.

Hory v roce 2014 proběhly od soboty 8.2. do soboty 15.2. na již tradičním místě v Kořenově. Ne každý mohl strávit v krásném horském prostředí celý týden, během týdne se na chatě vystřídalo celkem 24 účastníků.

Mírná zima se podepsala na malém množství sněhu. Bílá pokrývka umělého sněhu ležela pouze na sjezdovkách. Nadšená mladší kategorie účastníků jezdila lyžovat na jediný dostupný sníh, zato zkušenější a batolata vyráželi na horské túry.

Diskuse

(0 komentářů)