Letní tábor 2016 – první informace pro rodiče

Přinášíme informace pro rodiče dětí, které mají zájem vyslat chlapce a dívky v létě 2016 na tradiční letní tábor Soptík, který pořádá Sbor dobrovolných hasičů Divišov. Letní hasičský tábor "Soptík" se uskuteční od čtvrtka 11. 8. do soboty 20. 8. 2016 v Soběslavi - táborová základna Pod Svákovem. Přihláška a další informace k táboru budou k vyzvednutí od 1. 3. 2016 na Okresním sdružení hasičů Benešov, Nová Pražská 1903, Benešov a též budou umístěny na webové stránce www.hasicidivisov.cz.

Letní tábor 2016 – první informace pro rodiče

Protože táborová základna Pod Svákovem má menší ubytovací kapacitu než Vysoká Srbská, kde jsme v posledních letech tábor pořádali, neotálejte a v případě zájmu odevzdejte přihlášku co nejdříve.

Cena tábora je 3 400,- Kč.

Těšíme se shledanou.

Kontaktní osoba: