Letní tábor 2016 – první informace pro rodiče

Přinášíme informace pro rodiče dětí, které mají zájem vyslat chlapce a dívky v létě 2016 na tradiční letní tábor Soptík, který pořádá Sbor dobrovolných hasičů Divišov. Letní hasičský tábor "Soptík" se uskuteční od čtvrtka 11. 8. do soboty 20. 8. 2016 v Soběslavi - táborová základna Pod Svákovem. Přihláška a další informace k táboru budou k vyzvednutí od 1. 3. 2016 na Okresním sdružení hasičů Benešov, Nová Pražská 1903, Benešov a též budou umístěny na webové stránce www.hasicidivisov.cz.

Letní tábor 2016 – první informace pro rodiče

Protože táborová základna Pod Svákovem má menší ubytovací kapacitu než Vysoká Srbská, kde jsme v posledních letech tábor pořádali, neotálejte a v případě zájmu odevzdejte přihlášku co nejdříve.

Cena tábora je 3 400,- Kč.

Těšíme se shledanou.

Kontaktní osoba:
Eva Vilímková

Sbor dobrovolných hasičů Divišov

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.