Nové internetové stránky SDH Divišov

Přidáno: 23. 3. 2014 20:33:34 Počet shlédnutí: 1996

23 Březen 2014

V březnu 2014 jsme po sérii nevydařených pokusů z konce roku 2013 spustili nové internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů Divišov. Budeme Vám na nich přinášet všechny důležité a nové informace z činnosti sboru a jednotky požární ochrany v městysu Divišov.

Nové internetové stránky SDH Divišov

Kromě samotných stránek, které jsou rozděleny v horním menu na několik samostatných částí, jsme zprovoznili i několik samostatných rubrik na veřejných sociálních sítích.

Nově založený byl také rozcestník sborových fotografií, který najdete na síti rajce.net, kde budeme zveřejňovat rozsáhlejší fotogalerie.

Pokud raději komunikujete přes sociální sítě, jistě oceníte možnost se s námi spojit na Facebooku, kde jsme založili také náš profil.

A chcete-li nás kontaktovat přímo, můžete používat zcela novou e-mailovou adresu info (zavinac) hasicidivisov.cz.

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.