Nové internetové stránky SDH Divišov

Přidáno: 23. 3. 2014 20:33:34 Počet shlédnutí: 2030

23 Březen 2014

V březnu 2014 jsme po sérii nevydařených pokusů z konce roku 2013 spustili nové internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů Divišov. Budeme Vám na nich přinášet všechny důležité a nové informace z činnosti sboru a jednotky požární ochrany v městysu Divišov.

Nové internetové stránky SDH Divišov

Kromě samotných stránek, které jsou rozděleny v horním menu na několik samostatných částí, jsme zprovoznili i několik samostatných rubrik na veřejných sociálních sítích.

Nově založený byl také rozcestník sborových fotografií, který najdete na síti rajce.net, kde budeme zveřejňovat rozsáhlejší fotogalerie.

Pokud raději komunikujete přes sociální sítě, jistě oceníte možnost se s námi spojit na Facebooku, kde jsme založili také náš profil.

A chcete-li nás kontaktovat přímo, můžete používat zcela novou e-mailovou adresu info (zavinac) hasicidivisov.cz.

Diskuse

(0 komentářů)