O nadačním fondu

Přidáno: 1. 1. 2019 20:36:21 Počet shlédnutí: 630

01 Leden 2019

Někteří členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů Divišov založili v závěru roku 2015 vlastní organizaci, aby mohli sami svojí činností finančně podporovat náročný provoz výjezdové jednotky hasičů v Divišově. Dle právní normy založili nadační fond, který nese název Hasičský nadační fond Florián.

O nadačním fondu

Hasičský nadační fond Florián je nestátní nezisková organizace v právní formě nadačního fondu, založená v závěru roku 2015. Jejím primárním cílem je finanční a materiální podpora činnosti Jednotky sboru dobrovolných hasičů městysu Divišov, případně dalších subjektů v rámci integrovaného záchranného systému a spolků působících v oblasti prevence a požární ochrany.

Sami jsme se od založení fondu přesvědčili, že pomoci v činnosti jednotek může nejen jejich zřizovatel, ale také soukromé firmy i jednotlivci, tedy všichni, kteří si přínos a potřebu dobrovolných hasičů pro společnost uvědomují. Děkueme všem, kteří nám pomáhají.

Více o činnosti fondu naleznete na stránkách www.hnfflorian.cz.

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku