Valná hromada se ohlédla za rokem 2014

Přidáno: 20. 12. 2014 17:26:56 Počet shlédnutí: 1532

20 Prosinec 2014

V sobotu 20.12.2014 proběhla v nově zrekonstruované části hasičské zbrojnice v Divišově výroční valná hromada, která zhodnotila právě uplynulý rok 2014.

Valná hromada se ohlédla za rokem 2014

Za účasti hostů, kterými byli například končící i nastupující starosta Městysu Divišov či zástupci sokolů nebo krajského úřadu, zahájila setkání dobrovolných hasičů v Divišově starostka sboru Dana Vilímková zprávou o činnosti SDH v uplynulém roce.

Hospodářka sboru Jarmila Hloušková seznámila přítomné s výsledkem hospodaření SDH v roce 2014 a velitel výjezdové jednotky Václav Hanuš informoval přítomné o zásahové činnosti za uplynulých 12 měsíců.

Prostor promluvit k přítomným dostali také hosté. Zdeněk Eichler, kterému v roce 2014 skončilo funkční období starosty Divišova, poděkoval hasičům za jejich práci pro obec, stejně tak hasiči poděkovali panu Eichlerovi za podporu, kterou jim celou dobu poskytoval.

Fotografie z této akce naleznete zde.

Na to navázal pan Zdeněk Pekárek, který převzal kormidlo obce po Zdeňku Eichlerovi a přislíbil, že také nové vedení obce bude v maximální možné míře podporovat činnost SDH i výjezdové jednotky, kterou obec zřizuje. Během večera byla udělena také vyznamenání členům SDH za jejich činnost.

Na programu byla také volba nového Výboru SDH, která proběhla bez problémů, přítomní schválili na další období nové vedení sboru. Poté následovalo občerstvení a volná diskuse.

Diskuse

(0 komentářů)