Zpět

Vánoční strom v Divišově již svítí

Přidáno: 30. 11. 2014 20:40:00 Počet shlédnutí: 1262

30 Listopad 2014

V neděli 30.listopadu 2014 se na náměstí v Divišově uskutečnilo slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Divišovští hasiči připravili program na více než dvě hodiny, zakončený právě slavnostním aktem rozsvícení stromu.

Vánoční strom v Divišově již svítí

Pro hasiče začaly přípravy již v pátek před víkendem, kdy pracovali na zabíjačce. Její produkty si pak návštěvníci nedělní akce mohli zakoupit v party stanu. Samotný nedělní program zabral hasičům další hodiny práce, sešli se na hasičské zbrojnici již v poledne.

Pro veřejnost byl oficiální program připravený od třetí hodiny odpoledne a trval do pěti hodin. Pro přítomné bylo připravené teplé občerstvení a hudební program, který zajistilo hned několik různých vystupujících.

Po setmění dorazil na místo očekávaný Mikuláš s čertem a andělem, přítomných dětem rozdal adventní kalendáře a kde bylo potřeba, sjednal čert u malých dětí pořádek. Odpolednem provázela starostka divišovských hasičů Dana Vilímková, své přání přidal i nově zvolený starosta městysu.

Fotogalerii z akce naleznete zde.

V chladném počasí byl nakonec strom rozsvícen před pátou hodinou odpoledne, poté se návštěvníci začali zvolna rozcházet a divišovští hasiči se pustili do úklidu, který zabral několik dalších hodin práce.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Dva problémy na silnicích v jeden den

Požár nad Českým Šternberkem se rychle šířil

Plameny si vzaly střechu rodinného domu