Vánoční strom v Divišově již svítí

Přidáno: 30. 11. 2014 20:40:00 Počet shlédnutí: 1262

30 Listopad 2014

V neděli 30.listopadu 2014 se na náměstí v Divišově uskutečnilo slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Divišovští hasiči připravili program na více než dvě hodiny, zakončený právě slavnostním aktem rozsvícení stromu.

Vánoční strom v Divišově již svítí

Pro hasiče začaly přípravy již v pátek před víkendem, kdy pracovali na zabíjačce. Její produkty si pak návštěvníci nedělní akce mohli zakoupit v party stanu. Samotný nedělní program zabral hasičům další hodiny práce, sešli se na hasičské zbrojnici již v poledne.

Pro veřejnost byl oficiální program připravený od třetí hodiny odpoledne a trval do pěti hodin. Pro přítomné bylo připravené teplé občerstvení a hudební program, který zajistilo hned několik různých vystupujících.

Po setmění dorazil na místo očekávaný Mikuláš s čertem a andělem, přítomných dětem rozdal adventní kalendáře a kde bylo potřeba, sjednal čert u malých dětí pořádek. Odpolednem provázela starostka divišovských hasičů Dana Vilímková, své přání přidal i nově zvolený starosta městysu.

Fotogalerii z akce naleznete zde.

V chladném počasí byl nakonec strom rozsvícen před pátou hodinou odpoledne, poté se návštěvníci začali zvolna rozcházet a divišovští hasiči se pustili do úklidu, který zabral několik dalších hodin práce.

Diskuse

(0 komentářů)

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil