Apple MacBook Pro

NOVINKA AKCE

Toto jsou produkty na ukázku, které můžete nahradit vlastním obsahem.

• Cena: 24200 Kč s DPH

Výrobce: Apple

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque pharetra porta augue. Cras sit amet nibh sed elit fermentum interdum. Praesent posuere est nec eros. Curabitur vestibulum tortor tincidunt arcu. Etiam suscipit ultricies erat. Fusce accumsan, ante eu fringilla auctor. Etiam suscipit ultricies erat. Fusce accumsan, ante eu fringilla auctor. Etiam suscipit ultricies erat. Fusce accumsan, ante eu fringilla auctor. Etiam suscipit ultricies erat. Fusce accumsan, ante eu fringilla auctor.

Rozměry LCD: 15" až 16"
VGA: Integrated