Partneři SDH Divišov

Na této stránce přinášíme odkazy na společnosti i jednotlivce, kteří nějakým způsobem podporují činnost našeho sboru dobrovolných hasičů a jednotku požární ochrany.

Městys Divišov

Divišov je hlavní a zásadní partner pro činnost sboru dobrovolných hasičů. Je zřizovatelem jednotky požární ochrany, která na vyžádání operačním střediskem Hasičského záchranného sboru vyjíždí na pomoc k mimořádným událostem.

Městys Divišov financuje chod jednotky a zajišťuje ze svých prostředků další nezbytné potřeby chod výjezdové skupiny. Stejně tak se podílí na dalších akcích, které sbor pořádá. Více na www.divisov.cz.

JUDr. Martin Foukal

Pan Foukal každoročně podporuje činnost SDH Divišov od povodní v roce 2002. Při těch členové sboru pomáhali v zasažených oblastech Českého Šternberka na březích řeky Sázavy. Jejich několikadenní úsilí pan Foukal viděl a rozhodl se dobrovolnou činnost našeho sboru podporovat.