Zbrojnice

Zbrojnice SDH Divišov

Společenská část hasičské zbrojnice v Divišově prošla v roce 2014 částečnou rekonstrukcí. Hasiči svépomocí zmodernizovali společenskou část objektu, včetně sociálního zařízení a vstupní haly. Nový kabát dostala také kuchyňka a dostalo se i na společenskou místnost.

Sbor dobrovolných hasičů v Divišově umožňuje zájemcům využití těchto prostor pro pořádání společenských akcí. Máte-li zájem o využití, obraťte se na pana Ivana Solnaře na kontaktech ivan.solar (zavinac) seznam.cz nebo na číslo 724 239 390.

Fotografie ze společenské části hasičské zbrojnice po rekonstrukci:

Společenská místnost

Vstupní hala

Zázemí s kuchyňkou

Sociální zařízení

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku