U požáru v Divišově zasahovalo několik jednotek

V pondělí 27.dubna 2020 ráno byla divišovská hasičská jednotka požádána krajským operačním střediskem hasičů o pomoc u nahlášeného požáru v Divišově. Na místo vyjelo hasičské družstvo se zásahovou cisternou Liaz. Operační středisko na místo vyslalo i další hasičské jednotky.

U požáru v Divišově zasahovalo několik jednotek

Tísňová SMS zpráva dorazila členům jednotky krátce před devátou hodinou ranní. Na místo vyjelo družstvo ve sníženém početním stavu. V okamžiku příjezdu k místu události byl objekt celý zasažen plameny. Jednalo se o zahradní chatku. Hasiči nasadili vodní proud a začali s likvidací požáru. Na místo postupně dorazily také další jednotky z Vlašimi, Benešova a Teplýšovic.

Plameny objekt celý zničily, při požáru nebyl nikdo zraněn. Ještě v dopoledních hodinách se jednotka vrátila na zbrojnici.