Činnost sboru

Vánoční stromek v Divišově 2023

Sbor dobrovolných hasičů Divišov ve spolupráci s Městysem Divišov a Klubem dětí a mládeže Divišáček uspořádal dne 26. 11. 2023 setkání u vánočního stromečku. Nebyla sice první adventní neděle, ale protože nás 3. 12. navštíví Krampusáci, museli jsme se přizpůsobit.

Rozsvícení stromečku v Divišově 2022

Sbor dobrovolných hasičů Divišov ve spolupráci s Městysem Divišov a Klubem dětí a mládeže Divišáček uspořádal po 3 letech, 27. 11. 2022, setkání u vánočního stromečku a jeho rozsvícení. Jako tradičně zde vystoupily děti z Dětského domova ze Sázavy a zazpívaly vánoční koledy.

XXX. ročník memoriálu Františka Procházky a Václava Chalupeckého

Dne 10. září proběhl na ploché dráze v Divišově XXX. ročník memoriálu. On to ve Skutečnosti nebyl XXX. ročník, protože v roce 2020 a 2021 se tato soutěž nekonala díky Covidu-19. Ale byl zahájen v roce 1992 na popud kolegů hasičů z Dalov, kteří chtěli uctít památku zemřelého velitele okrsku, pana Františka Procházky, v roce 2006 přibylo jméno Václava Chalupeckého, starosty okrsku Divišov.