Duben

Okresní cvičení za účasti hasičů z Divišova

Přidáno: 1. 4. 2017 16:43:46 Počet shlédnutí: 1021

Okresní cvičení za účasti hasičů z Divišova NETVOŘICE: V sobotu prvního dubna se v Netvořicích v benešovském okresu uskutečnilo cvičení Jednotek sborů dobrovolných hasičů okresu Benešov, které uspořádal tamní hasičský okrsek ve spolupráci s Okresním sdružením hasičů v Benešově. Na průběhu akce se podíleli také zástupci krajských profesionálních hasičů a řada dobrovolníků.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář