Podezřelé zavazadlo

Může se stát, že v prostředku hromadné dopravy, na nádraží, čekárně nebo zastávce městské dopravy, ve volném prostoru, u domu, v parku apod. uvidíte podezřelý předmět – zavazadlo, ke kterému se nikdo nehlásí a u něhož dojdete k názoru, že by mohlo být nebezpečné.

Jak v takové situaci postupovat?
• Zavazadlo neotvírejte ani nepřemisťujte, mohlo by dojít k výbuchu, šíření nebezpečných látek nebo ke ztrátě kriminalistických stop.

• Nesnažte se tento podezřelý předmět poškodit nebo otevřít jeho obal.

• Na podezřelý předmět upozorněte i ostatní osoby ve svém okolí.

• Věřte vyobrazeným symbolům na případném obalu předmětu.

• V případě, že cestuje hromadnou přepravou, ohlaste nález pracovníkovi hromadné přepravy.

• Volejte tísňovou linku 112.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.