Tísňová volání

TÍSŇOVÁ VOLÁNÍ:

Základní informace o tísňovém volání v ČR:
Tísňovým voláním se rozumí bezplatná volba čísel, která jsou stanovena v číslovacím plánu a uvedena v telefonních seznamech a která je nutno pro záchranu lidských životů, zdraví nebo majetku zpřístupnit. Další informace naleznete zde.

Kdy volat tísňové linky:
Linky tísňového volání slouží k ohlášení situací, kdy dochází k reálnému ohrožení životů, zdraví, životního prostředí nebo majetku, a kdy je nutný okamžitý zásah složek integrovaného záchranného systému. Další informace naleznete zde.

Jak volat na tísňovou linku:
V případě, že se ocitnete v situaci, kdy jsou ohroženy životy, majetek nebo životní prostředí, neváhejte zavolat na linku tísňového volání složky, jejíž pomoc potřebujete. Další informace naleznete zde.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.