D program pro hašení lesních požárů

Přidáno: 29. 8. 2019 12:51:20 Počet shlédnutí: 304

29 Srpen 2019

V první polovině roku 2019 daroval Hasičský nadační fond Florián ve prospěch Městysu Divišov sadu pro hašení lesních požárů. Tzv. D program obsahuje celkem 5 ks hadic, dvě proudnice, rozdělovač a hadicové přechodky.

D program pro hašení lesních požárů

Vybavení pomůže divišovské hasičské jednotce při likvidaci požárů v lesním a polním porostu, na akcích pro veřejnost a při dalších činnostech pro obec. Hodnota darovaného materiálu přesáhla 25 000,- Kč.