Další výbava pro práci hasičů v Divišově

Přidáno: 18. 8. 2021 12:23:33 Počet shlédnutí: 201

18 Srpen 2021

V srpnu letošního roku jsme předali dobrovolným hasičům v Divišově další materiálový dar, který bude sloužit pro potřeby výjezdové jednotky.

Další výbava pro práci hasičů v Divišově

Po letních zkušenostech s pádem člověka v nepřístupném terénu a vodáckému neštěstí na řece Sázavě v Českém Šternberku se ukázala potřeba doplnit vybavení o několik dalších pomůcek. Celková hodnota materiálu pro zásahy na vodě a v nepřístupném terénu přesáhla částku 22 tisíc korun.