Dar pro divišovské hasiče v roce 2018

Přidáno: 1. 2. 2019 21:10:42 Počet shlédnutí: 674

01 Únor 2019

Hasičský nadační fond Florián v roce 2018 poprvé použil nashromážděné prostředky pro zakoupení materiálního vybavení pro činnost Jednotky sboru dobrovolných hasičů Divišov. V závěr kalendářního roku byly prostředky předány do užívání hasičům a formou darovací smlouvy byly prostředky předány do majetku Městyse Divišov.

Dar pro divišovské hasiče v roce 2018

Jednotka obdržela vybavení pro nácvik první pomoci v podobě resuscitační figuríny dospělého člověka a miminka, páteřní scoop-rám a další prostředky pro poskytnutí první pomoci, jako cvičná i ostrá taktická škrtidla, resuscitační set s maskami, tlakové obvazy, popáleninové prostředky a vybavení pro zástavu krvácení. Celková hodnota daru v tržních cenách materiálu činí 35 660,- Kč.