Dar pro divišovské hasiče v roce 2018

Přidáno: 1. 2. 2019 21:10:42 Počet shlédnutí: 568

01 Únor 2019

Hasičský nadační fond Florián v roce 2018 poprvé použil nashromážděné prostředky pro zakoupení materiálního vybavení pro činnost Jednotky sboru dobrovolných hasičů Divišov. V závěr kalendářního roku byly prostředky předány do užívání hasičům a formou darovací smlouvy byly prostředky předány do majetku Městyse Divišov.

Dar pro divišovské hasiče v roce 2018

Jednotka obdržela vybavení pro nácvik první pomoci v podobě resuscitační figuríny dospělého člověka a miminka, páteřní scoop-rám a další prostředky pro poskytnutí první pomoci, jako cvičná i ostrá taktická škrtidla, resuscitační set s maskami, tlakové obvazy, popáleninové prostředky a vybavení pro zástavu krvácení. Celková hodnota daru v tržních cenách materiálu činí 35 660,- Kč.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.