Dětský den mezi kapkami deště

Přidáno: 6. 7. 2017 15:47:15 Počet shlédnutí: 746

06 Červenec 2017

DIVIŠOV: Na nedělní odpoledne čtvrtého června letošního roku naplánoval Městys Divišov na hřiště u základní školy dětský den. Kromě řady atrakcí byli přizváni také divišovští hasiči, kteří předvedli zásahovou techniku, včetně nového dopravního automobilu, který v uplynulých měsících nahradil dosluhující Avii.

Dětský den mezi kapkami deště

Hasiči obsadili jeden rohů hřiště, na kterém odstavili a zpřístupnili zásahové automobily. Navíc připravili pro děti dovednostní stanoviště v podobě stříkání na terč pomocí džberové stříkačky. Úspěšní mladí hasiči dostali následně sladkou odměnu.

Dětské odpoledne s řadou nafukovacích atrakcí sportovním turnajem letos narušilo počasí. Větrné poryvy a zejména prudké dešťové přeháňky střídavě zaháněly účastníky akce do bezpečí školní budovy nebo přistaveného stanu.

Kvůli nízkým teplotám a silnému dešti nedošlo ani na plánované pěnové hrátky, které si tak hasiči schovali na další ročník, nebo podobnou akci pro malé i velké návštěvníky.

Diskuse

(0 komentářů)

Z tábora YMCA nebylo možno po vichřici odjet

Velké množství jednotek spěchalo k požáru v Jemništi