Dětský den mezi kapkami deště

Přidáno: 6. 7. 2017 15:47:15 Počet shlédnutí: 888

06 Červenec 2017

DIVIŠOV: Na nedělní odpoledne čtvrtého června letošního roku naplánoval Městys Divišov na hřiště u základní školy dětský den. Kromě řady atrakcí byli přizváni také divišovští hasiči, kteří předvedli zásahovou techniku, včetně nového dopravního automobilu, který v uplynulých měsících nahradil dosluhující Avii.

Dětský den mezi kapkami deště

Hasiči obsadili jeden rohů hřiště, na kterém odstavili a zpřístupnili zásahové automobily. Navíc připravili pro děti dovednostní stanoviště v podobě stříkání na terč pomocí džberové stříkačky. Úspěšní mladí hasiči dostali následně sladkou odměnu.

Dětské odpoledne s řadou nafukovacích atrakcí sportovním turnajem letos narušilo počasí. Větrné poryvy a zejména prudké dešťové přeháňky střídavě zaháněly účastníky akce do bezpečí školní budovy nebo přistaveného stanu.

Kvůli nízkým teplotám a silnému dešti nedošlo ani na plánované pěnové hrátky, které si tak hasiči schovali na další ročník, nebo podobnou akci pro malé i velké návštěvníky.

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.