Divišovská pomoc doručena na Moravu

Přidáno: 29. 6. 2021 18:12:43 Počet shlédnutí: 273

29 Červen 2021

HODONÍN: V úterý 29.6.2021 dopravili divišovští hasiči humanitární pomoc jihomoravským obcím postiženým tornádem ze sbírky občanů v Divišově do centrálního skladu pomoci v Hodoníně. O den dříve byl náklad naložen do hasičského automobilu.

Divišovská pomoc doručena na Moravu

Plně naložený dopravní automobil vyrazil na Moravu v časných ranních hodinách se silnou bouří za zády. Po několika hodinové cestě hasiči dojeli dopoledne do centrálního skladu humanitární pomoci v kulturním domě v Hodoníně, kde byla pomoc vyložena a roztříděna.

Hasiči souhlasili s žádostí místních pracovníků s přepravou dalšího nákladu na jiné skladové místo. Auto bylo po vyložení znovu plně naloženou oblečením a převezeno do základní školy, kde bylo vyloženo v tělocvičně. Další část nákladu byla vyložena na zimním stadiónu. Poté se hasiči vydali zpět na cestu do Divišova, kam auto dorazilo v odpoledních hodinách.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.