Divišovská pomoc doručena na Moravu

Přidáno: 29. 6. 2021 18:12:43 Počet shlédnutí: 401

29 Červen 2021

HODONÍN: V úterý 29.6.2021 dopravili divišovští hasiči humanitární pomoc jihomoravským obcím postiženým tornádem ze sbírky občanů v Divišově do centrálního skladu pomoci v Hodoníně. O den dříve byl náklad naložen do hasičského automobilu.

Divišovská pomoc doručena na Moravu

Plně naložený dopravní automobil vyrazil na Moravu v časných ranních hodinách se silnou bouří za zády. Po několika hodinové cestě hasiči dojeli dopoledne do centrálního skladu humanitární pomoci v kulturním domě v Hodoníně, kde byla pomoc vyložena a roztříděna.

Hasiči souhlasili s žádostí místních pracovníků s přepravou dalšího nákladu na jiné skladové místo. Auto bylo po vyložení znovu plně naloženou oblečením a převezeno do základní školy, kde bylo vyloženo v tělocvičně. Další část nákladu byla vyložena na zimním stadiónu. Poté se hasiči vydali zpět na cestu do Divišova, kam auto dorazilo v odpoledních hodinách.