Divišovští hasiči pomáhali ve Středočeském kraji

Přidáno: 19. 10. 2020 11:06:52 Počet shlédnutí: 621

19 Říjen 2020

O pomoc při distribuci ochranných pomůcek v souvislosti s pandemií nemoci COVID-19 byla v říjnu požádána divišovská hasičská jednotka. Žádost o převoz potřebného vybavení byla směřována z odboru ochrany obyvatel profesionálního hasičského sboru ve Středočeském kraji na obecní dobrovolnou jednotku.

Divišovští hasiči pomáhali ve Středočeském kraji

Hasiči v Divišově byli požádáni na neděli 18.10.2020 o poskytnutí dopravního automobilu s posádkou pro naložení a převoz ochranných pomůcek z centrálního skladu v Kladně do jednoho zařízení sociální péče ve Středočeském kraji.

Citroen Jumper s dvoučlennou posádkou vyjel v neděli rádo do centrálního skladu distribuce pomůcek v Kladně. Posádka v součinnosti s pracovníky skladu naložila přidělený materiál složený z ochranných prostředků a převezl ho do domova v Červeném Hrádku, kde byl vyložen a předán zástupci organizace. Poté se hasiči vrátili zpět do Divišova.