Divišovští hasiči uctili památku mrtvých kolegů

Přidáno: 19. 9. 2021 22:27:33 Počet shlédnutí: 629

19 Září 2021

V neděli 19.září 2021 se členové divišovské hasičské jednotky sešli na zbrojnici, aby se přidali k tisícům dalších hasičů v zemi a uctili památku dvou dobrovolných hasičů, kteří zemřeli ve středu 15.září 2021 při zásahu v Koryčanech na Kroměřížsku.

Divišovští hasiči uctili památku mrtvých kolegů

V souladu s doporučením generálního ředitele hasičského záchranného sboru byla před zbrojnici postavena zásahová technika, zapnuto světelné výstražné zařízení modré barvy a jednotka držela minutu ticha za mrtvé.