Dva letní požáry v krátkém sledu

Přidáno: 27. 7. 2014 21:15:00 Počet shlédnutí: 1526

27 Červenec 2014

V parném nedělním popoledni, přesněji krátce před půl jednou hodinou odpoledne, byl vyhlášen divišovské hasičské jednotce poplach.

Dva letní požáry v krátkém sledu

Operační středisko žádalo o pomoc při likvidaci požáru pole nedaleko obce Radošovice u Vlašimi.

Na místo vyjel zásahový automobil s šestičlennou posádkou. Směrem na Ctiboř hořel velký kus pole, na místo se postupně sjelo asi deset dobrovolných a profesionálních hasičských jednotek z okolí.

Na místě pracovali také hasiči z Vlašimi, Benešova, Domašína, Bílkovic, Chotýšan či Zdislavic. Dle dostupných informací začalo pole hořet od kombajnu.

Za poskytnutí fotografií z místa, které si můžete prohlédnout zde, děkujeme Janu Hlaváčkovi.

Během likvidačních prací vypukl nedaleko další požár pole, kam se mezi prvními přesunuli profesionální hasiči z Vlašimi spolu s divišovskou jednotkou. Tento požár byl rychle zlikvidován vodními proudy, jednotka se zpět na základnu vrátila v půl čtvrté odpoledne.

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.