Dva problémy na silnicích v jeden den

Přidáno: 10. 5. 2021 13:20:07 Počet shlédnutí: 389

10 Květen 2021

Dva výjezdy na komunikace v Divišově a okolí mají za sebou hasiči během pondělí 10.května. V ranních hodinách byla jednotka vyslána operačním střediskem na dálniční sjezd, v podvečer pak družstvo zasahovalo v zatáčkách nad Českým Šternberkem.

Dva problémy na silnicích v jeden den

Ráno byla divišovská jednotka požádána o pomoc u nahlášené olejové skvrny na dálničním nájezdu u Šternova. Na místo vyjel dopravní automobil, hasiči olejovou skvrnu zlikvidovali sorbentem a vrátili se na základnu.

V podvečer byla situace vážnější. Hasiči byli přivoláni k dopravní nehodě kamiónu, který se ve známých zatáčkách nad Českým Šternberkem neudržel na vozovce a převrátil se na bok mimo komunikaci. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, řidiči se podařilo z kabiny vyprostit bez pomoci. O to náročnější bylo vyprošťování těžkou technikou, což způsobilo několikahodinové uzavření silnice pro veškerou dopravu.

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku