Hasiči se seznámili s novými prostory školky

Přidáno: 22. 6. 2020 09:46:35 Počet shlédnutí: 592

22 Červen 2020

DIVIŠOV: V pátek 19.6.2020 absolvovalo několik členů divišovské hasičské jednotky prohlídku všech prostor mateřské školy v Divišově. Po dostavbě nového pavilonu bylo potřeba seznámit se s celým areálem, neboť se jedná o rozsáhlý a komplikovaný objekt.

Hasiči se seznámili s novými prostory školky

Budova mateřské školy patří z hlediska potencionálního zásahu k rizikovým objektům v Divišově, a to i s přihlédnutím k množství dětí, které objekt pravidelně navštěvují. S novým pavilonem se navíc školka kapacitně ještě zvětšila a areál se rozšířil z jedné budovy na dvě.

Z hlediska hasičů je nezbytné znát všechna zákoutí, místnosti a chodby jak v původní několika patrové budově, tak v novém moderním pavilonu. Je potřeba znát potenciální rizika budovy při zakouření, vědět o všech možných únikových cestách, znát místa uzávěrů energií a plynu. Stejně tak je užitečné seznámit se se sklepními a půdními prostory.

Děkujeme vedení mateřské školky za umožnění prohlídky.

Diskuse

(0 komentářů)

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku