Hasiči spěchali k požáru v Měchnově

Přidáno: 3. 6. 2017 15:06:06 Počet shlédnutí: 863

03 Červen 2017

MĚCHNOV: V sobotu 3. června 2017 byla divišovská hasičská jednotka požádána krajským operačním střediskem hasičského záchranného sboru požádána o pomoc při likvidaci ohlášeného požáru v obci Měchnov u Divišova. Na místo vyjelo družstvo se zásahovým vozem Liaz.

Hasiči spěchali k požáru v Měchnově

Tísňovou SMS obdrželi hasiči v Divišově do svých mobilních telefonů v čase 21:39. Volající oznámil na tísňovou linku požár keřů u lesa malé velikosti. Měchnov leží v těsné blízkosti Divišova, proto byla divišovská jednotka na místě jako první.

Hasiči nalezli malý požár o rozměrech dva až tři metry, který rychle jedním vodním proudem zlikvidovali ještě před příjezdem posilové jednotky profesionálních hasičů z Vlašimi. Jednalo se o malý lokální požár, jednotky se tak rychle vrátily zpět na své základny do Divišova a Vlašimi.

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.