Hořící kamión na dálnici nikdo nenašel

Přidáno: 18. 9. 2014 21:23:48 Počet shlédnutí: 1630

18 Září 2014

Ve středu 17.9.2014 v půl šesté odpoledne požádalo krajské operační středisko středočeských hasičů o pomoci divišovskou výjezdovou jednotku. Na tísňovou linku byl ohlášen požár kamiónu na dálnici D1.

Hořící kamión na dálnici nikdo nenašel

Družstvo vyjelo na dálnici D1, kde byl směrem na Brno na 46. kilometru oznámen požár kamiónu. Podle dostupných informací volající nebyl schopen určit, jaký náklad měl kamión převážet. Podle neověřených informací šlo o stavební hmoty.

Jednotka přijela na uvedené místo rychle, ale žádný hořící automobil hasiči nenašli. Stejně na tom byly i další povolané jednotky, profesionálové z Vlašimi a Zruče nad Sázavou. Úspěšná v pátrání po uvedeném vozidle nebyla ani policejní hlídka, proto se všechny vyjeté jednotky postupně vrátily na své stanice.

Jednalo se tak o zcela zbytečný výjezd hned tří hasičských jednotek na dálnici.

Diskuse

(0 komentářů)