K požáru u Třebešic vyjeli hasiči z Divišova i Benešova

Přidáno: 19. 11. 2021 11:11:01 Počet shlédnutí: 374

19 Listopad 2021

TŘEBEŠICE: V pátek 19. listopadu po poledni byl divišovským hasičům vyhlášen poplach. Operační středisko požádalo o pomoc při likvidaci nahlášeného požáru v lese u silnice spojující Divišov se Struhařovem. Na místo vyjela jednotka z cisternou, z Benešova současně vyjížděla profesionální jednotka.

K požáru u Třebešic vyjeli hasiči z Divišova i Benešova

K ohlášenému místu vyjeli hasiči z Divišova krátce po třinácté hodině, k události dojely obě jednotky téměř současně. Jednalo se o požár po předchozím pálení, který se postupně rozhořel do šířky i hloubky. Velitel zásahu rozhodl o nasazení vysokotlakého vodního proudu z divišovské cisterny, kterým se požár podařilo zlikvidovat.

Při požáru nebyl nikdo zraněn, jednotky se poté vrátily zpět na své základny.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.