Motorkář nezvládl průjezd lesními zatáčkami

Přidáno: 23. 7. 2020 22:59:07 Počet shlédnutí: 578

23 Červenec 2020

ČESKÝ ŠTERNBERK: V úterý 21.7.2020 před půl čtvrtou hodinou odpoledne byli divišovští hasiči požádáni prostřednictvím krajského operačního střediska profesionálních hasičů o pomoc u ohlášené dopravní nehody řidiče motocyklu na silnici vedoucí od dálnice D1 do Českého Šternberka.

Motorkář nezvládl průjezd lesními zatáčkami

Na místo vyjelo družstvo hasičů s dopravním automobilem Citroen Jumper. Zraněný motorkář byl nalezen u krajnice v lesním úseku silnici nad Českým Šternberkem, kde jsou prudké zatáčky. U nehody zastavilo několik řidičů, kteří se snažili muži pomoci.

Hasiči z Divišova po příjezdu na místo poskytli řidiči nezbytnou pomoc a vyčkali do příjezdu profesionální jednotky hasičů z Vlašimi a posádky zdravotnické záchranné služby. Zraněný byl posléze předán do péče zdravotníků. Divišovská jednotka byla posléze odeslána zpět na svou zbrojnici.