Motorkář nezvládl průjezd lesními zatáčkami

Přidáno: 23. 7. 2020 22:59:07 Počet shlédnutí: 471

23 Červenec 2020

ČESKÝ ŠTERNBERK: V úterý 21.7.2020 před půl čtvrtou hodinou odpoledne byli divišovští hasiči požádáni prostřednictvím krajského operačního střediska profesionálních hasičů o pomoc u ohlášené dopravní nehody řidiče motocyklu na silnici vedoucí od dálnice D1 do Českého Šternberka.

Motorkář nezvládl průjezd lesními zatáčkami

Na místo vyjelo družstvo hasičů s dopravním automobilem Citroen Jumper. Zraněný motorkář byl nalezen u krajnice v lesním úseku silnici nad Českým Šternberkem, kde jsou prudké zatáčky. U nehody zastavilo několik řidičů, kteří se snažili muži pomoci.

Hasiči z Divišova po příjezdu na místo poskytli řidiči nezbytnou pomoc a vyčkali do příjezdu profesionální jednotky hasičů z Vlašimi a posádky zdravotnické záchranné služby. Zraněný byl posléze předán do péče zdravotníků. Divišovská jednotka byla posléze odeslána zpět na svou zbrojnici.

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí