Na dálnici shořel osobní automobil

Přidáno: 21. 7. 2020 22:34:40 Počet shlédnutí: 592

21 Červenec 2020

OSTŘEDEK: V úterý 21.7.2020, dvě minuty po jedné hodině ranní, byla divišovská hasičská jednotka požádána krajským operačním střediskem hasičů Středočeského kraje o pomoc u nahlášeného požáru osobního automobilu na dálnici D1 směrem na Prahu. Na místo vyjelo družstvo s cisternou Liaz.

Na dálnici shořel osobní automobil

Příjezd cisterny na místo komplikovala skutečnost, že řidiči za požárem nevytvořili záchrannou uličku a průjezd hasičského automobilu na místo tak byl velmi komplikovaný. Po příjezdu k ohlášenému místu nalezli hasiči automobil celý v plamenech.

Hasiči z Divišova zahájili hasební zásah v dýchací technice, k likvidaci požáru nasadili dva proudy tlakové vody. Po následném dojezdu profesionálních jednotek z Benešova a Vlašimi byl nasazen další vodní proud, kterým se požár podařilo zlikvidovat.

Po zadokumentování události policisty a odstranění vraku vozidla odtahovou službou hasiči z Divišova uklidili vozovku a vrátili se zpět na svou zbrojnici. Při události nebyl nikdo zraněn.