Nádrž prokoukla po zásahu hasičů z Divišova

Přidáno: 25. 4. 2017 14:06:18 Počet shlédnutí: 602

25 Duben 2017

ŠTERNOV: Po ukončení dopoledního okrskového cvičení v okolí Dalov a Divišova se vrátila jednotka zpět na zbrojnici. Část se věnovala úklidu použité techniky a vybavení, další členové jednotky se zásahovou cisternou přesunuli do Šternova a zahájili čištění místního koupaliště.

Nádrž prokoukla po zásahu hasičů z Divišova

Ke koupališti ve Šternově vede úzká cesta, proto bylo potřeba k místu zacouvat. Poté začala samotná práce s ručním nářadím a dvěma proudy tlakové vody. Postupně se podařilo odstranit ze stěn koupaliště nánosy porostu a nečistot až došlo na čištění samotného dna koupaliště a vypuštění veškeré vody. Akce byla ukončena po dvou hodinách práce.

V sobotu se nepodařilo celé koupaliště zbavit nečistot, proto se divišovští hasiči vrátili na místo ještě o pár dnů později a čištění dokončili.

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.