Nové zdravotnické batohy pro jednotku

Přidáno: 28. 3. 2019 12:46:29 Počet shlédnutí: 136

28 Březen 2019

V prvních měsících roku 2019 daroval Hasičský nadační fond Florián pro činnost divišovských dobrovolných hasičů dvojici zcela nových zdravotnických batohů bez výbavy. Jedná se o jeden černý a jeden modrý batoh v celkové ceníkové hodnotě 3836,- Kč.

Nové zdravotnické batohy pro jednotku

Výjezdová jednotka tak má k dispozici celkem čtveřici batohů, z nich každý má své specifické určení. Modré batohy jsou určené jako základní lékárny do zásahové cistry i dopravní automobilu. Červený batoh je vybaven resuscitačním vybavením včetně AED defibrilátoru. Černý batoh je vybaven cvičným materiálem a slouží pro výcvik.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.