Padlé stromy na cestě u dálnice

V pátek 13. února odpoledne byla divišovská výjezdová jednotka požádána operačním střediskem hasičů v Kladně o pomoc při likvidaci ohlášených padlých stromů nedaleko obce Šternov. Volající paní oznámila stromy na příjezdové cestě ke svému obydlí.

Padlé stromy na cestě u dálnice

Na místo vyjel deset minut po druhé hodině odpoledne zásahový automobil. Stromy byly hlášené na souvislé komunikaci s dálnicí D1, směrem od Šternova na Drahňovice a následně na odbočce k samostatně stojícím obydlím.

Hasiči z Divišova nalezli místo pádu stromů a odstranili polom, který blokoval komunikaci. Na místo vyrazila také profesionální jednotka z Vlašimi, která byla po konzultaci s operačním střediskem odvolána při cestě na místo a vrátila se na svoji základnu.

Divišovská jednotka se vrátila na svou základnu krátce před třetí hodinou odpoledne.

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí