Padlé stromy na cestě u dálnice

V pátek 13. února odpoledne byla divišovská výjezdová jednotka požádána operačním střediskem hasičů v Kladně o pomoc při likvidaci ohlášených padlých stromů nedaleko obce Šternov. Volající paní oznámila stromy na příjezdové cestě ke svému obydlí.

Padlé stromy na cestě u dálnice

Na místo vyjel deset minut po druhé hodině odpoledne zásahový automobil. Stromy byly hlášené na souvislé komunikaci s dálnicí D1, směrem od Šternova na Drahňovice a následně na odbočce k samostatně stojícím obydlím.

Hasiči z Divišova nalezli místo pádu stromů a odstranili polom, který blokoval komunikaci. Na místo vyrazila také profesionální jednotka z Vlašimi, která byla po konzultaci s operačním střediskem odvolána při cestě na místo a vrátila se na svoji základnu.

Divišovská jednotka se vrátila na svou základnu krátce před třetí hodinou odpoledne.

Hasiči asistovali u nových kostelních zvonů v Divišově

Během krátké chvíle požáry v Xaverově a Českém Šternberku

Pomoc v pečovatelském domě v Divišově

Pátrání po pohřešovaných chlapcích v řece Sázavě