Pátrání po pohřešované osobě

Přidáno: 17. 8. 2014 23:45:00 Počet shlédnutí: 1663

17 Srpen 2014

V neděli 17.8.2014 večer vyhlásilo operační středisko poplach hasičům v Divišově. V rámci výpomoci složek Integrovaného záchranného systému byli hasiči požádáni o výpomoc při pátrání po pohřešované osobě.

Pátrání po pohřešované osobě

Poplachová zpráva, která přišla do Divišova krátce po dvaadvacáté hodině večer, směřovala výjezd jednotky do Soběšína v sousedním okresu Kutná Hora. O pomoc hasičů při hledání pohřešovaného muže požádala hasiče Policie ČR.

V době, kdy se jednotka sešla v hasičské zbrojnici a připravovala se k výjezdu, bylo její nasazení odvoláno, neboť pohřešovaný muž byl v té době nalezen. Jednotka tak nemusela vyjet přítomní hasiči se rozešli do svých domovů.

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.