Pátrání po pohřešovaném muži

Přidáno: 19. 4. 2014 20:45:00 Počet shlédnutí: 1040

19 Duben 2014

V sobotu 19. dubna odpoledne požádalo krajské operační středisko hasičů o pomoc jednotku hasičů z Divišova při pátrání po pohřešovaném starším muži. Žádost o pomoc dorazila k dobrovolným hasičům v 13:49 hod.

Pátrání po pohřešovaném muži

Podle dostupných informací odešel 78 letý pán z domu v Divišově již dopoledne, ale v přiměřeném čase se nevrátil a jeho dcera se proto s žádostí o pomoc obrátila na záchranné složky. Operační středisko požádalo o pomoc i dobrovolné hasiče v Divišově, kteří se ihned shromáždili na hasičské stanici.

Ve spolupráci s trojicí posádek policie a služebním psovodem byla zahájena pátrací akce v okolí Divišova v místech, kam bylo možné, že muž z domu vyrazil. Náročné odpoledne nakonec skončilo šťastně, muže se podařilo nalézt živého a zdravého.

Jednotka ukončila svůj zásah v půl páté odpoledne. Pátrání se zúčastnilo osm členů zásahového družstva.

Diskuse

(0 komentářů)