Přidáno: 30. 6. 2021 18:30:08 Počet shlédnutí: 358

30 Červen 2021

ČESKÝ ŠTERNBERK: Ve středu 30. června se Divišovsko probouzelo do rána po nočních bouřích. Jak už to bývá, objevují se v ranních hodinách škody, které noční živly způsobily. Proto byla jednotka po deváté hodině požádána operačním střediskem o zásahu u ohlášeného prasklého stromu v Českém Šternberku.

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Po příjezdu na místo jednotka nalezla v místním vodáckém tábořišti prasklý a nebezpečně nakloněný strom v místě přístupu k toaletám, kudy procházejí ubytovaní hosté. Po konzultaci s majitelem objektu bylo rozhodnuto o stržení stromu volné prostranství.

To se hasičům podařilo za pomoci uchycení kmene lanem a postupným odřezáváním motorovou pilou. Po pádu stromu do určeného prostoru byl strom na zemi rozřezán a prostranství uklizeno. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.