Pobíhající tele na dálnici D1

Přidáno: 24. 4. 2014 22:30:00 Počet shlédnutí: 1082

24 Duben 2014

Ve čtvrtek 24.4. večer, krátce po jednadvacáté hodině, přišla na mobilní telefony členů divišovské hasičské jednotky výzva k výjezdu na dálnici D1. V té době již na frekventované dopravní tepně zasahovaly profesionální hasičské jednotky z Benešova a Vlašimi.

Pobíhající tele na dálnici D1

Operační středisko vyslalo ve 21:09 hod. jednotku na pomoc profesionálům, kteří se snažili na dálnici odchytit volně pobíhající tele. Situace zablokovala dopravu v okolí čtyřicátého kilometru, v úrovni obcí Ostředek a Třemošnice směrem na Prahu.

V době, kdy se členové dobrovolné jednotky sjížděly na hasičskou stanici, přišla z dispečinku další zpráva, že profesionálům se právě podařilo pobíhající tele odchytit a zásah dalších posil není potřeba. Jednotka proto na dálnici nakonec nevyjela.

Diskuse

(0 komentářů)