Pod Drahňovicemi lehla popelem dřevěná chata

Přidáno: 30. 10. 2021 15:44:46 Počet shlédnutí: 253

30 Říjen 2021

DRAHŇOVICE: V sobotu 30. října letošního roku odpoledne byli hasiči z Divišova požádáni o pomoc při likvidaci požáru budovy pod obcí Drahňovice. Na místo vyjelo družstvo s hasičskou cisternou. Požár objekt zcela zničil, nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Pod Drahňovicemi lehla popelem dřevěná chata

Tísňovou výzvu obdrželi hasiči po třetí hodině odpoledne. Komplikovaná byla samotná cesta k místu v údolí pod Drahňovicemi, kdy bylo potřeba odstranit z cesty strom. Divišovská jednotka dorazila na místo jako první, komplikovaný terén ale neumožnil dojet s cisternou až k dřevěné chatě, která byla celá zasažena plameny.

Hasiči proto natáhli několik desítek metrů hadicového vedení a začali s likvidací požáru. Mezitím dorazily posilové jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů a požár se podařilo zlikvidovat, bohužel budovat byla celá zničena a stržena. Nikdo nebyl zraněn, majitelé vynesli tlakovou láhev z objektu ještě před příjezdem hasičů. Jednotka se následně vrátila zpět na zbrojnici do Divišova.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.