Požár mlýna v Bílkovicích 4.1.13

Přidáno: 5. 1. 2013 22:53:35 Počet shlédnutí: 1203

05 Leden 2013

V pátek 4. ledna 2013 byla Jednotka SDH Divišov požádána krajským operačním střediskem o pomoc při požáru mlýna u lomu nedaleko obce Bílkovice.

Požár mlýna v Bílkovicích 4.1.13

Požár byl divišovské jednotce ohlášen v 10:44, v 10:50 zásahový automobil vyjel ze stanice. Do Bílkovic na místo požáru vůz dorazil v 11:00.

V bílkovickém lomu hořel starý mlýn v prostoru půdy. Divišovská jednotka na místě nezasahovala, na základnu se vrátila v 11:40.

Nasazení členů jednotky: 6+1
Doba zásahu: 1 hodina