Požár mlýna v Bílkovicích 4.1.13

Přidáno: 5. 1. 2013 22:53:35 Počet shlédnutí: 1144

05 Leden 2013

V pátek 4. ledna 2013 byla Jednotka SDH Divišov požádána krajským operačním střediskem o pomoc při požáru mlýna u lomu nedaleko obce Bílkovice.

Požár mlýna v Bílkovicích 4.1.13

Požár byl divišovské jednotce ohlášen v 10:44, v 10:50 zásahový automobil vyjel ze stanice. Do Bílkovic na místo požáru vůz dorazil v 11:00.

V bílkovickém lomu hořel starý mlýn v prostoru půdy. Divišovská jednotka na místě nezasahovala, na základnu se vrátila v 11:40.

Nasazení členů jednotky: 6+1
Doba zásahu: 1 hodina

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.