Požár rodinného domu v Litichovicích 8.4.13

Přidáno: 8. 4. 2013 23:06:00 Počet shlédnutí: 1094

08 Duben 2013

V pondělí 8. dubna 2013 byla Jednotka SDH Divišov vyslána krajským operačním střediskem k požáru rodinného domu v Litichovicích.

Požár rodinného domu v Litichovicích 8.4.13

Událost byla ohlášena ve 12:05, ve 12:11 vyjel zásahový automobil k místu události.

Do Litichovic jednotka dorazila ve 12:16 hod. a průzkumem zjistila požár neobydleného rodinného domu. Pomocí žebříku a jednoho vysokotlakého vodního proudu hasiči oheň lokalizovali na střeše domu a posléze ho uhasili. Nejednalo se o požár většího rozsahu. Jednotka se na základnu vrátila v 13:06 hod.

Nasazení členů jednotky: 4+1

Doba zásahu: 1 hodina