Požár sazí v Divišově 22.1.13

Přidáno: 22. 1. 2013 22:58:56 Počet shlédnutí: 1072

22 Leden 2013

V úterý 22. ledna 2013 byla krátce po půlnoci požádána Jednotka SDH Divišov krajským operačním střediskem o zásah v městysu Divišov u ohlášeného požáru.

Požár sazí v Divišově 22.1.13

Oznámení o mimořádné události přijala jednotka dvacet dva minut po půlnoci, v 00:28 minut pak hasičský vůz vyjel ze stanice.

Po čtyřech minutách jednotka dojela na místo ve Šternberské ulici a zahájila průzkum místa. Hasiči zjistili, že došlo k požáru sazí v komíně rodinného domu. Požár byl zlikvidován vodním proudem, nikdo nebyl zraněn. Jednotka se vrátila na základnu v čase 01:38 hodin.

Nasazení členů jednotky: 6+1
Doba zásahu: 1,5 hodiny

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.