Požár sazí v Divišově 22.1.13

Přidáno: 22. 1. 2013 22:58:56 Počet shlédnutí: 1106

22 Leden 2013

V úterý 22. ledna 2013 byla krátce po půlnoci požádána Jednotka SDH Divišov krajským operačním střediskem o zásah v městysu Divišov u ohlášeného požáru.

Požár sazí v Divišově 22.1.13

Oznámení o mimořádné události přijala jednotka dvacet dva minut po půlnoci, v 00:28 minut pak hasičský vůz vyjel ze stanice.

Po čtyřech minutách jednotka dojela na místo ve Šternberské ulici a zahájila průzkum místa. Hasiči zjistili, že došlo k požáru sazí v komíně rodinného domu. Požár byl zlikvidován vodním proudem, nikdo nebyl zraněn. Jednotka se vrátila na základnu v čase 01:38 hodin.

Nasazení členů jednotky: 6+1
Doba zásahu: 1,5 hodiny