Požár u obce Zdebuzeves

Přidáno: 17. 7. 2014 22:00:00 Počet shlédnutí: 1651

17 Červenec 2014

Ve čtvrtek 17. července 2014 odpoledne byla divišovská hasičská jednotka požádána o pomoc při likvidaci ohlášeného požáru na okraji obce Zdebuzeves, spadající pod Městys Divišov.

Požár u obce Zdebuzeves

Krátce před půl pátou přijali hasiči žádost od středočeského operačního střediska. Nahlášený byl požár na rozloze cca pět krát pět metrů za hřbitovem ve Zdebuzevsi směrem na Divišov.

Na místo vyjel zásahový automobil s šestičlennou posádkou. V době příjezdu na místo události již u požáru zasahovala profesionální jednotka z Vlašimi, po dobrovolných hasičích z Divišova dorazila i další jednotka z Trhového Štěpánova.

Na místě byl nalezen požár o rozloze 10 x 10 metrů, který byl rychle zlikvidován vodními proudy. Při události nebyl nikdo zraněn, příčina vzniku požáru se vyšetřuje. Podle prvních informací na místě nikdo oheň nerozdělával, je proto možné samovznícení.

Divišovská jednotka se zpět na stanici vrátila kolem půl šesté odpoledne.

Diskuse

(0 komentářů)

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku