Požár u obce Zdebuzeves 22.3.14

Přidáno: 23. 3. 2014 13:51:11 Počet shlédnutí: 1132

23 Březen 2014

V sobotu 22.3.2014 byla operačním střediskem hasičského záchranného sboru požádána hasičská jednotka z Divišova o pomoc při likvidaci požáru nedaleko obce Radonice směrem na Zdebuzeves, na okraji okresu Benešov. Na místo vyrazil zásahový automobil Liaz s posádkou.

Požár u obce Zdebuzeves 22.3.14

Jednalo se o požár lesního a polního porostu, v době příjezdu jednotky již na místě zasahovaly další požární jednotky z okolí. Podle dostupných informací neznámý člověk vypaloval chroští a oheň opustil. Kolemjdoucí pak našel místo v plamenech a nahlásil požár na tísňovou linku 150.

Oheň zasáhl prostor o velikosti cca poloviny fotbalového hřiště, nekontrolovaně se šířící plameny se dostaly až do přilehlého lesa.

Kromě profesionální jednotky na místě pomáhaly vozy hasičů z Trhového Štěpánova a jednotky z Kácova a Zbraslavic ze sousedního okresu Kutná Hora. Zásah divišovské jednotky od výjezdu po návrat na základnu trval dvě a půl hodiny.

Zásahu se zúčastnili: Hanuš Václav, Eichler Karel, Šindelář Miroslav, Solnař Radek, Valošek, Pekárek Miroslav, Záruba Jan.

Diskuse

(0 komentářů)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.